login

Děláme brány. Rádi!

Děláme ploty. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Plot ze štípaných tvarovek, plastové výplně Everwood

Místo:

Pavlov ,okr. Pelhřimov, kraj: kraj Vysočina

Popis:

Stavba plotu na klíč z betonových, oboustranně štípaných tvarovek, přírodní barvy, od firmy KB-BLOK. Výroba a montáž dvoukřídlé vjezdové brány a branky. Jako výplně byly použity bezúdržbové plastové plotovky z plastu Everwood.

Celodřevěný plot na pozinkovaných sloupcích

Místo:

Nebušice, Praha 6 ,okr. , kraj:

Popis:

Majitelé měli původní pletivový plot, který se jim příliš už nelíbil a tak nás požádali o nějakou variantu, která bude vypadat lépe a bude se hodit do jejich poměrně hodně hustě zarostlé zahrady. Také chtěli, aby nový plot nebyl příliš průhledný. Navrhli jsme jim tedy dřevěný plot s vodorovně umístěnými plotovkami, s kompletně překrytými sloupky. A myslím, že výsledek opravdu stojí za to :)

Jeden z našich nejpovedenějších plotů ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Jeden z našich nejpovedenějších plotů, na který jsme opravdu hrdí. Architekt navrhl klientovi kombinaci gabionu a sibiřského modřínu. Výsledek si myslím opravdu povedl. Spodní gabion je tvořen hnědo-černou břidlicí. Horní část je formována souborem prken ze sibiřského modřínu, prkna mají dvě různé šířky, což ještě více podtrhuje originalitu celého plotu. Vše je navíc decentně doplněno sloupky a ostatními kovovými konstrukcemi, které jsou ve stejném odstínu jako rámy oken na domě. Boční plot je pak zhotoven z klasického pletiva.

Dřevěný plot pro firmu Strabag - Distribuční centrum pro VF Corporation – II. etapa, Klecany; P3 Log

Místo:

Klecany ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Realizovali jsme pro firmu Strabag nový dřevěný, neprůhledný plot na akci Distribuční centrum pro VF Corporation – II. etapa, Klecany; P3 Logistic Parks. Jedná se o odstínění odpočinkového prostoru pro zaměstnance od zbylého průmyslového provozu. Tato stavba vyhrála 2. místo v architektonické soutěži "Best of Reality 2016" . Ačkoliv náš plot tvoří pochopitelně pouze miniaturní část celého projektu, tak nás tato skutečnost stejně potěšila :) zde se můžete podívat na další vítěze této soutěže za rok 2016. http://www.bestofrealty.cz/nejlepsi-z-realit/vitezove?cl=189

Luxusní dřevěný plot ze sibiřského modřínu

Místo:

Psáry ,okr. Praha - západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba plotu z nadčasového a dlouhodobého materiálu. Investor, který žije hned vedle lesa, měl za požadavek nějaký přírodní, přitom bezúdržbový a dlouhověký plot. Proto jsme mu navrhli tu nejlepší kombinaci. Která se skládá s pozinkovaných sloupků, na kterých jsou vodorovně umístěny prkna ze sibiřského modřínu. Ačkoliv je tento plot z přírodních materiálů, bez použití plastu, tak má trvanlivost kolem 30 let. Součástí plotu je otočné stání na popelnici, dvoukřídlá brána, branka a devítimetrová samonosná brána na dálkové ovládání. Aby plot působil co nejpřirozeněji, tak všechny kovové sloupky byly překryty vertikálními prkny, plot tak působí uceleně a velice elegantně. Součástí dodávky bylo i zhotovení balkónového zábradlí ve stejném stylu, jako je plot.

Gabionový plot s průmyslovými plotovými panely

Místo:

Praha - Ďáblice ,okr. Praha 8, kraj: Středočeský

Popis:

Zhotovení nového plotu z gabionu, který současně slouží jako opěrná zeď, s tím že se prostor za gabionem mohl vyplnit zeminou a tím se prakticky zvětšil pozemek investora. Kde jsme na jeho přání následně rozšířili terasu z velkoformátových dlaždic. Na horní části gabionu a v další části pozemku je namontováno oplocení z průmyslových plotových panelů v pozinkované povrchové úpravě. Kombinace těchto materiálů působí jako celkek výborně a je ozdobou celé ulice.

Venkovský plot

Místo:

Nymburk ,okr. Nymburk, kraj: Středočeský

Popis:

Kompletní přestavba původního dřevěného venkovského plotu. Stavba se skládala z výkopu a betonáže pozinkovaných sloupků, na které se následně připevnily dřevěné pole z půlkuláčů. Použití kovových pozinkovaných sloupků, v kombinaci vakuo-tlakové impregnace plotovek, několikanásobně prodlužuje životnost tohoto typu oplocení, které se v poslední době díky tomu dostává opět do kurzu.

Plot z gabionu

Místo:

Měchenice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba gabionového plotu na klíč v obci Měchenice. Gabion se skládá ze samostatných částí, v obou rozích pozemku, přiléhajícího k hlavní silnici. Spodní část gabionu je vyplněna pohledovým kamenem - žulové netříděné odštěpky a zbytek je zhotoven jako treláž, která se může v budoucnu nechat porůst popínavými rostlinami. Součástí dodávky bylo zhotovení venkovní dlažby před domem, která je postavena ze stejných žulových odštěpků, jako spodní část gabionů, takže to dohromady působí velice pěkně a uceleně.

Gabionový plot se sibiřskou borovicí

Místo:

Kostelec u Křížků ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba několika typů oplocení, ploty byly postaveny kolem celého domu. Přední část tvoří gabionový plot, který slouží jako podezdívka. Na tomto gabionu jsou dále připevněny dřevěné výplně, na kovových sloupcích. Výplně jsou ze sibiřské borovice – thermowood. Součástí předního plotu jsou i dvě samonosné brány, branka a nika pro popelnice. Boční, plot do ulice, je také ze sibiřské borovice, přičemž jako podezdívka je zde použita podhrabová deska. Tyto plotové desky jsou použity i ze zbývajících dvou stran, kde slouží jako spodní část pro průmyslové plotové panely. Dále zde byly zrealizovány i přístupové cesty z velkoformátové dlažby.

Gabion s tahokovem v Pitkovicích

Místo:

Pitkovice ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Stavba nového plotu z gabionu v Praze - Pitkovicích. Gabion je složen z kombinace malých a středních kamenů, vytěžených ve Zbraslavském lomu. Součástí plotu je branka a automatická posuvná brána v pozinkované konstrukci. Jako výplň je použit pozinkovaný tahokov, který se dle mého názoru nejvíce hodí jako doplněk ke gabionu. Další část oplocení je tvořena průmyslovými 3D panely s podhrabovou deskou.