login

Děláme brány. Rádi!

Děláme ploty. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované horizontálně. Součástí plotu je i nová samonosná automatická brána a branka. Dále jsme zde realizovali kompletní venkovní zpevněné plochy: terasu, chodníky, vjezd pro auta a dále pak zahradní úpravy.

Zděný plot s bezúdržbovými plotovkami v Hovorčovicích

Místo:

Hovorčovice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Demontáž starého zděného plotu a jeho výměna za nový bezúdržbový. Postavena byla i kompletně nová podezdívka z hladkých tvarovek Best Luneta, karamelové barvy. Horní část je tvořena pozinkovanými sloupky, mezi kterými jsou namontovány bezúdržbové plotovky dřevoplus profi. Vstup na pozemek je přes novou samonosnou bránu.

Nový černý pletivový plot

Místo:

Vrané nad Vltavou ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Demontáž starého nevyhovujícího plotu a jeho výměna za nový černý. Pod plotem jsou navíc podhrabové desky. Součástí byla výroba a montáž nové samonosné automatické brány a nové branky s repasováním původní ozdobné sošky. Vše ve jednotné černé barvě, která působí velice originálním dojmem.

Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok

Místo:

Příbram ,okr. Příbram, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované vertikálně s špičatým zakončením plotovek. Součástí plotu je i nová pětimetrová posuvná automatická brána a branka.

Zděný plot s dřevoplastovou výplní v obci Bašť

Místo:

Bašť ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu ze žlutých štípaných tvárnic KB-Blok. Horní část je tvořena dřevoplastovými bezúdržbovými plotovkami, které jsou montované horizontálně. Součástí plotu je i nová branka a pětimetrová posuvná automatická brána, která jezdí do kopce. Dále zde byl postaven nový pletivový plot s podhrabovou deskou.

Kombinace zděného a pletivového plotu, společně s novou terasou

Místo:

Hvozdnice ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Vybudování kompletně nového oplocení, které se skládá z přední zděné části, která obsahuje automatickou bránu a branku. Na tento plot navazuje další - z hnědého pletiva a podhrabových desek. Součástí dodávky bylo i zhotovení nové terasy s palisádovými schody.

Plot z betonových tvarovek, plastové výplně Everwood

Místo:

Moravany ,okr. Brno - venkov, kraj: Jihomoravský kraj

Popis:

Stavba plotu na klíč z betonových, oboustranně štípaných tvarovek, žluté barvy, od firmy KB-BLOK. Výroba a montáž automatické vjezdové brány, branky, dále pak plastové plotovky Everwood, odstín zlatý dub.

Výměna dřevěných plotovek za nové plastové

Místo:

Nový Vestec ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Výměna starých dřevěných plotovek za nové - bezúdržbové z recyklátu. Stejně tak byla i repasována brána s brankou - společně se sloupky byly obroušeny a natřeny, na vrch pak byly přimontovány nové plotovky.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami

Místo:

Bašť ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část betonový: oboustranný panel a horní část: svisle montované dřevěné plotovky. Součástí dodávky byla automatická posuvná brána a branka.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami

Místo:

Odolena Voda ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část betonový: oboustranný panel a horní část: svisle vodorovně montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí betonových sloupků.