login

Děláme brány. Rádi!

Děláme ploty. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Plot z přírodního kamene s dřevěnými výplněmi

Místo:

Stochov ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z přírodního kamene, v kombinaci s vodorovnými dřevěnými plotovkami. Plotovky jsou montovány ve dvou šířkách 14 a 9 cm, což vytváří velice poutavý vzor. Stejně tak barevné sladění obou materiálů působí velice vyváženě.

Výstavba kompletního oplocení ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Výstavba kompletního oplocení ve Staré Boleslavi. Přední plot se skládá z betonových panelů na kovových sloupcích, které jsou stejně jako brána s brankou nabarveny práškovou barvou do antracitového odstínu. Horní část tvoří horizontálně montovaná prkna ze sibiřského modřínu, která jsou navíc ještě rozdělena na dvě šířky, což působí velice pěkný a originálním dojmem. Boční oplocené je z klasického drátěného pletiva + podhrabové desky.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami

Místo:

Svojetice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část: betonový,oboustranný panel a horní část: svisle vodorovně montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků. Součástí dodávky byla automatická posuvná brána a branka.

Plot z přírodního kamene - porfyr

Místo:

Třeboradice - Škvorec ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba kompletně nového plotu z přírodního kamene -načervenalého pofyru.

Celodřevěný plot na Slapech

Místo:

Stará Živohošť ,okr. Benešov, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z dřevěných plotovek, které jsou montované horizontálně a z obou stran, tak aby na pozemek nebylo vůbec vidět. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků, které jsou ještě nabarveny nahnědo práškovou barvou, tak aby ladily s dřevěnými výplněmi. Součástí dodávky byla automatická posuvná brána a branka.

Plot z betonových panelů exklusiv v Kamenici u Prahy

Místo:

Kamenice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z oboustranných betonových panelů exklusiv - pískovcové barvy. Součástí byla i nová dvoukřídlá automatická brána a branka. Výplň je z dřevěných prken, které jsou montované z obou stran, tak aby přes ně nebylo vidět.

Plot se skládací bránou v Unhošti

Místo:

Unhošť ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Nový plot z pozinkovaných plotových panelů s prolisem. Dále jsme zde realizovali sloupky ze ztraceného bednění, které drží bránu a obsahují také schránku na dopisy. Brána je zde poměrně unikátní, jedná se o skládací dvoukřídlou bránu, která významně šetří místo potřebné pro otevření. Majitelé tak můžou bez problému parkovat na svém pozemku. Výplň brány je z pozinkovaného tahokovu.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami ve Tetíně u Berouna

Místo:

Tetín ,okr. Beroun, kraj: Středočeský

Popis:

Další z plot z populární kombinace - spodní část: betonový oboustranný panel a horní část: vodorovně montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků. Součástí dodávky byla automatická dvoukřídlá brána a branka. Navíc jsme zde realizovali ještě zpevněné plochy ze zámkové dlažby.

Kombinované oplocení z dřeva, kovu a betonu

Místo:

Dolní Břežany ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Ploty jsou postaveny z několika materiálů: přední plot je zhotoven z betonových tvarovek od firmy Best, červené barvy. Mezi sloupky, na bráně a brance je použitá kovová výplň s dvojitou povrchovou úpravou – žárový pozink + černá kovářská barva (komaxitová - vypalovaná v peci). Boční plot je smontován z dřevěných palubek, tak že přes něj není vůbec vidět, tyto dřevěné výplně jsou pak přidělány na kovové jaklové sloupky. Kromě plotu jsme zde také dělali kompletní dlažby, to znamená vpředu – pojezdová dlažba pro dvě osobní auta a směrem k domu se vine nový chodníček pro pěší.

Plot ze štípaných tvarovek Playblok, dřevěné plotové výplně

Místo:

Dobřichovice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Zhotovení plotu z tvarovek Playblok bílé barvy, s dřevěnými výplněmi černé barvy. Tato kontrastní kombinace působí velice pěkně a navíc jí ještě podtrhuje nový chodník z kamenných kostek světlé barvy. Součástí plotu je automatická posuvná brána na kolejnici společně s brankou