login

Děláme brány. Rádi!

Děláme ploty. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Plot ze štípaných tvarovek, kované plotové výplně

Místo:

Brandýs nad Labem ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Další stavba plotu, v Květnové ulici v Brandýse nad Labem, z betonových štípaných tvarovek, od firmy KB-BLOK. Součástí plotu je též samonosná vjezdová brána a branka a kovovými výplněmi v černé kovářské barvě. Brána a výplně jsou navíc opatřeny žárovým zinkováním pro maximální odolnost. Zadní část domu je oplocena poplastovaným pletivem zelené barvy, s podhrabovými deskami.

Plot z betonových tvarovek Play blok

Místo:

Hostivice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu v Hostivici u Prahy z tvarovek Play blok, od firmy KB Blok. Plot byl vystavěn ze dvou stran rohového domu a společně s neprůhlednými dřevěnými výplněmi, poskytuje investorovi naprosté soukromí od ulice, která jejich dům obklopuje. Kolem domu jsme dále realizovali chodníčky z velko-formátové dlažby. Stejné dlaždice (od firmy Pressbeton) jsme pokládali před domem, kde parkují dvě osobní auta.

Plot z přírodního kamene - porfyr

Místo:

Ohrobec ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Výměna oplocení kolem rodinného domu v Ohrobci. Boční pletivový plot byl nahrazen novým svařovaným pletivem s podhrabovou deskou. Původní přední betonový plot byl kompletně zrušen a nahrazen novým z přírodního kamene - porfyru. Jako výplně jsou použita vodorovně montovaná prkna. Stejná výplň je i na bráně a brance.

Další z mnoha plotů v Praze - Pitkovicích

Místo:

Pitkovice ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze - Pitkovicích. Přední plot byl postaven z podhrabových desek, kovových sloupků a jako výplně slouží horizontálně montovaná prkna. Stejný materiál je upotřeben i na bránu a branku. Boční plot je celý, až to výšky 2 metry, postaven z betonových panelů. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou.

Betonový plot s kovanými výplněmi

Místo:

Líšnice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba plotu v Líšnici u Prahy z betonových tvarovek, od firmy Best v karamelové barvě. Součástí plotu je též samonosná vjezdová brána, dvoukřídlá brána a branka a kovanými výplněmi v černé kovářské barvě. Brána a výplně jsou navíc opatřeny žárovým zinkováním pro maximální odolnost. Boční strany pozemku jsou oploceny svařovanými plotovými panely 3D s podhrabovými deskami.

Zděný plot s hliníkovou, okenicovou výplní v Praze - Řeporyjích

Místo:

Řeporyje ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Stavba nového plotu ze hladkých tvarovek Best Luneta. Horní část je tvořena bezúdržbovými hliníkovými výplněmi od firmy Rolux. Součástí plotu je i nová, dlouhá-šestimetrová brána na kolečkách, která má rám, společně s brankou, opatřený ve stejné antracitové barvě jako jsou hliníkové výplně.

Nový kombinovaný plot ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Nový kombinovaný plot ve Staré Boleslavi. Skládá se ze tří částí: nejjednodušší tvoří pozinkované pletivo s podhrabovými deskami. Další část je plná stěna, která funguje jako protihluková, oddělující hlavní silnici směrem na Mělník. tato stěna je složena z hladkých tvarovek playblok, od kb-bloku. Ve střední části je tato stěna prostoupena stylovým gabionem. Vstup na pozemek zajišťuje samonosná automatická brána a dvě branky. Obě mají bezúdržbovou výplň ze svislých jaklů, vše v antikorozní, žárově-zinkované povrchové úpravě.

Bezúdržbový plot z dřevoplastových plotovek a ztraceného bednění

Místo:

Křeslice, Praha 10 ,okr. , kraj:

Popis:

Výstavba nového plotu ze ztraceného bednění, které bude obloženo lícovými cihlami, ve stylu, jaký je na fasádě domu. Jako výplně jsou použity bezúdržbové plotovky z rýhovaného dřevoplastu. Hlavní vjezdová brána je 9,3 m dlouhá pozinkovaná konstrukce umožňující najednou vjet až třem autům. Dále je zde vstupní branka a točna na popelnici, vše v jednou stylu.

Dřevěný plot na kamenné zdi, s průmyslovým plotem

Místo:

Votice ,okr. Benešov, kraj: Středočeský

Popis:

Oba ploty jsou postaveny ve Voticích na pomezí Jihočeského a Středočeského kraje. Přední plot je postaven na betonové zdi, kam je přimontován pomocí kovových sloupků s platlí pro přišroubování. Plotovky jsou montovány vodorovně z obou stran – v překryvu, to znamená, že přes plot není vidět. Společně s kamennou zdí působí velice pěkně. Boční plot je zhotoven ze svařovaných poplastovaných panelů.

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze Uhříněvsi

Místo:

Uhříněves ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze Uhříněvsi. Přední plot byl postaven ze sibiřského modřínu. Stejný materiál je upotřeben i na bránu a branku. Boční plot je z klasického pletiva s podhrabovou deskou. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou. Nová terasa je z teakového dřeva. Mezi další realizované zahradní práce byla stavba zapuštěného bazénu s filtrací a také dovezení a srovnání finální vrstvy ornice.