login

Děláme brány. Rádi!

Děláme ploty. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Plastový plot - everwood

Místo:

Praha - Modřany ,okr. Praha 12, kraj:

Popis:

Kompletní změna oplocení včelní straně pozemku – směrem do ulice. Původní betonová podezdívka, společně s kovovými výplněmi byly odstraněny. Na jejich místě se postavila nová podezdívka z tvarovek Best. Horní část plotu je z plastových plotovek everwood, odstín zlatý dub. Součástí plotu je i automatická dvoukřídlá brána, branka a otočné stání na popelnice.

Plot z lícových cihel s dřevěnou výplní ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z lícových cihel ve Staré Boleslavi. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované vertikálně a navíc jsou vytvarovány do oblouku. Součástí plotu je i nová samonosná automatická brána a branka.

Betonový plot z panelů

Místo:

Mratín ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Majitel koupil dům a chtěl nahradit původní pletivový plot za nějakým neprůhledným. Navrhli jsme mu tedy plot z betonových panelů, v tomto případě oboustranný, v pískovcové barvě. Součástí stavby bylo kromě odstranění původního pletivového plotu, také navýšení druhé části, kde byl plot z KB – Bloku. Současně jsme vyměnili původní dřevěné plotovky za nové dřevoplastové.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami v Holubici

Místo:

Holubice ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část: betonový, oboustranný panel a horní část: svisle montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků, stejný materiál je použit i na vodorovné nosníky. Součástí dodávky byla dvoukřídlá brána a branka.

Plot ze štípaných tvarovek, plotovky z dřevoplastu smazat Upravit Přidat fotky Místo: Brandýs nad L

Místo:

Brandýs nad Labem ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský kraj

Popis:

Stavba plotu na klíč z betonových štípaných tvarovek, přírodní barvy, od firmy KB-BLOK. Výroba a montáž automatické vjezdové brány a branky. Plotové výplně jsou vyrobeny z dřevěných plotovek, montovaných svisle.

Plot ze štípaných tvarovek, dřevěné plotové výplně

Místo:

Brandýs nad Labem ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba plotu na klíč z betonových štípaných tvarovek, pískovcové barvy, od firmy KB-BLOK. Sloupky jsou tvořeny vždy dvěma tvarovkami v každé řadě, působí tak mohutněji oproti podezdívce. Dále zde byla namontována automatická vjezdová brána a branka. Plotové výplně jsou vyrobeny z dřevěných plotovek, montovaných svisle. Zadní část domu je oplocena poplastovaným pletivem zelené barvy, s podhrabovými deskami.

Ploty kolem rodinného domu v Hřebči u Kladna

Místo:

Hřebeč ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Zde jsme opět dodávali kompletní oplocení – dva ploty, společně s dlažbou na carportu, terase a na chodníčkách kolem domu. Navíc jsme zde zbudovali drenážní systém s retenční, vsakovací nádrží. Plot do ulice je z KB Bloku, s dvojitými masivními sloupky, výplň je dřevěná s vertikálně montovanými plotovkami. Přístup na pozemek je zajištěn přes dvoukřídlou automatickou bránu a vstupní branku. Zbývající strany jsou zhotoveny z betonových oboustranných panelů.

Kombinovaný plot ze dřeva, pletiva a lícových cihel

Místo:

Praha - Pitkovice ,okr. Praha 22, kraj:

Popis:

Další oplocení v píkovicích se tentokrát skládalo z několika typů plotů. Ploty byly postaveny úplně nové. Přední část je zhotovena z kovových sloupků, na kterých jsou vodorovně připevněny plotovky. Stejná výplň ji i na brance a posuvné bráně. V levém rohu si majitelka přála postavit sloupek z bílých, vápenopískových cihel, tak aby ladil se stávajícím elektropilířem, který je ze stejného materiálu. Zadní plot u terasy je smontován z dřevěných palubek, tak aby přes něj nebylo vidět a majitelé zde měli soukromí. Zbylý plot je natažen z poplastovaného pletiva s podrabovými deskami.

Dřevěné oplocení kontejnerů na tříděný odpad

Místo:

Bašť ,okr. Praha – východ, kraj: Středočeský kraj

Popis:

Stavba dřevěného oplocení, původního nekrytého stání kontejnerů na tříděný odpad, před mateřskou školu v obci Bašť. Dřevěná pole byla připevněna na předem zabetonované pozinkované sloupky, tak aby zde vznikly pouze malé mezery.

Dřevěný plot na betonových panelech

Místo:

Chýně ,okr. Praha - západ, kraj: Středočeský

Popis:

Další stavba našeho podporovaného typu oplocení z betonových panelů, dřevěných plotovek a pozinkovaných sloupků. Panely mají vzor štípaného kamene a plotovky jsou umístěné s minimálními rozestupy (max. 3 mm), což zajišťuje jejich téměř 100% neprůhlednost. Samonosná dálkově ovládaná brána k tomuto plotu také výborně pasuje. Navíc zvolená kombinace světlé přírodní podezdívky a tmavého odstínu plotovek vypadá velice dobře