login

Děláme brány. Rádi!

Děláme ploty. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Gabion – opěrná zeď

Místo:

Kostelec u Křížků ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba gabionu, který lní funkci opěrné zdi, součástí realizace byly i zemní práce. Kompletní stavba gabionu na klíč

Kovový plot pozinkovaný

Místo:

Brandýs nad Labem ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský kraj

Popis:

Další z plotů v Brandýse nad Labem, tentokrát v jiném provedení, na rozdíl od minulých betonových plotů, si tentokrát zákazník přál kovový bezúdržbový plot. Oplocení je zhotoveno z kovový pozinkovaných tyčí. Součástí předního plotu je automatická dvoukřídlá brána a branka. Zadní část plotu je zhotovena z klasického poplastovaného pletiva s podhrabovými deskami. Součástí realizace bylo rozšíření zámkové dlažby pro parkování druhého auta a položení dlažby na terasu za domem.

Rekonstrukce plotu ve Vyšehořovicích

Místo:

Vyšehořovice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu. Přední plot byl postaven z tvarovek z betonových plotových panelů, kovových sloupků a jako výplně slouží horizontálně montovaná prkna. Prkna jsou montovaná z obou stran, poskytují tak majiteli maximální soukromý. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou.

Oplocení kolem rodinného domu v Hostivici

Místo:

Hostivice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Další z plotů v Hostivici u Prahy. Tentokrát jsme stavěli různé ploty kolem celého domu. Přední tvoří podezdívka, která je vyzděna z tvarovek Best. Jako výplně jsou použity dřevěné plotovky v profilu 40x30 mm, montované horizontálně. Stejné provedení je i na Bráně a brance. Boční ploty jsou vypnuty z poplastovaného pletiva.

Dřevěný plot v Praze - Uhříněvsi

Místo:

Uhříněves ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Další z plot z populární kombinace - spodní část: podhrabová deska a horní část: vodorovně svisle dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků. Součástí dodávky byla ještě branka a pletivový plot s podhrabovou deskou.

Plot z betonových panelů

Místo:

Chýně ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Jeden z mnoha plotů realizovaných v Chýni u Prahy. Plot je složen z betonových - oboustranných panelů, ukotvených do kovových sloupků. Mezi sloupky jsou dřevěné plotovky vodorovně montované. Stejná výplň je potom na vstupní brance a posuvné, automatické bráně. Vedle plotu se zde realizovala též terasa z velko-formátových dlaždic.

Pletivový plot s vjezdovou bránou

Místo:

Kersko ,okr. Nymburk, kraj: Středočeský

Popis:

Majitel si nechal postavit nový dřevěný srub v lesích Kerska. Požádal nás o jednoduchý, ale přitom pěkný plot, který by ladil s jeho novým domem. Navrhli jsme mu pletivový plot černé barvy (stejná barva jakou má střecha srubu) a k tomu samonosnou bránu s branku, obloženou přírodními, nesámovanými prkny, v barevném odstínu Kiefer. Vznikl z toho ucelený komplet, který krásně ladí s jejich novým domovem.

Stavba gabionové zdi ve Statenicích

Místo:

Statenice ,okr. Praha-západ, kraj: Praha

Popis:

Stavba nového plotu z gabionu ve Statenicích. Jedná se o dělící zeď se sousedním pozemkem.

Zděný plot ze štípaných tvárnic s dřevěnými plotovkami

Místo:

Choteč ,okr. Praha - západ, kraj: Středočeský

Popis:

Montáž plotu z oboustranně štípaných, červených tvárnic KB-Blok, společně se svislými dřevěnými plotovkami

Plot z bezúdržbových dřevoplastových plotovek

Místo:

Braškov ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Výměna starých dřevěných prken za dřevoplastové bezúdržbové plotovky v areálu firmy Kartex. Včetně výměny plotovek na bráně a brance.