login

Děláme brány. Rádi!

Děláme ploty. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Dřevěné oplocení kolem dětského hřiště v Brandýsku

Místo:

Brandýsek ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového dřevěného plotu kolem dětského hřiště v Brandýsku u Kladna. Plot je uchycen na kovových sloupcích. Vstup zajišťují tři branky a jedna větší brána pro údržbu hřiště.

Výměna dřevěných plotovek za nové dřevoplastové na Jarově

Místo:

Jarov ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Výměna starého dřevěného plotu za nový bezúdržbový. Ze staré části jsme nechali pouze kovové sloupky, které jsme obrousili a natřeli na hnědo. Na tyto sloupky se pak přimontovaly nově zhotovené dřevoplastové výplně z plotovek Pilwood.

Plot z přírodního kamene - pískovec

Místo:

Dolní Chabry ,okr. Praha 8, kraj:

Popis:

Stavba plotu z pískovcových bloků strojově opracovaných. Součástí plotu jsou výplně, brána a branka s horizontálními prkny o šířce 20 cm, které jsou montované z obou stran – překládané, tak aby přes ně nebylo vůbec vidět. Dále zde byla realizovaná dlažba před garáží z velko-formátových dlaždic.

Zděný plot s tahokovem v Jesenici u Prahy

Místo:

Jesenice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Jesenici u Prahy. Přední plot byl postaven z tvarovek Best Luneta, jako výplně jsou použity pozinkované plechy z tahokovu. Stejný materiál je upotřeben i na bránu, branku a branku na popelnici. Boční plot je z klasického pletiva. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou.

Zděný plot z bílých tvárnic KB-Blok

Místo:

Jesenice ,okr. Praha - východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba kompletního oplocení kolem celého domu v Jesenici u Prahy. Přední část je ze štípaných tvárnic KB-Blok bílé barvy. Jako výplně jsou použity svislé, dřevěné, 14 cm široké plotovky. Součástí přední části jsou i dvě samonosné automatické brány, vstupní branka a otočné stání na popelnici. Vše je v oblíbené kontrastní kombinaci tmavé a světlé barvy. Boční částí jsou z klasického poplastovaného pletiva s podhrabovými deskami. Součástí realizace bylo zhotovení zámkové dlažby před domem a také chodníčky kolem domu a u hlavní silnice.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami

Místo:

Kostomlaty nad Labem ,okr. Nymburk, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část betonový: oboustranný panel a horní část: svisle montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků. Součástí dodávky byla automatická posuvná brána a branka.

Dřevěný neprůhledný plot v Pitkovicích

Místo:

Pitkovice ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Stavba nového dřevěného plotu, který je tvořen palubkami, což znamená, že plot je plně neprůhledný a zajišťuje majitelům maximální soukromí.

Betonové panely s tahokovem v Praze Dubči

Místo:

Dubeč ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Nahrazení původního nevyhovujícího drátěného plotu. Nový plot je postaven z oboustranných betonových panelů, pískovcové barvy. Kvůli přímému vjezdu na silnici musí být plot částečně průhledný, což zajišťují pole z tahokovu. Stejný design má pak i brána a branka

Betonový plot z KB Bloku

Místo:

Holubice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu v Holubici na Praze západ z Kb Bloku, žluté barvy, součástí plotu byla posuvná brána a branka. Jako výplně jsou použity dřevoplastové plotovky.

Gabionový plot v Roztokách

Místo:

Roztoky ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z gabionu v Roztokách u Prahy. Gabion je složen z kombinace malých a středních kamenů, vytěžených ve Zbraslavském lomu.